SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

NIK zbada finanse TVP. Juliusz Braun: kontrola jest bardzo wskazana

Najwyższa Izba Kontroli poinformowała o swoim planie działań na 2020 rok. Zapowiedziała m.in., że zajmie się "badaniem zarządzania majątkiem i finansami TVP". Juliusz Braun, członek Rady Mediów Narodowych uważa, że "kontrola jest bardzo wskazana" i według niego powinno się sprawdzić wydatki na program, modernizację budynku przy Placu Powstańców oraz "rzetelnie ocenić racjonalność wszystkich wydatków na zakup praw sportowych".

Dołącz do dyskusji: NIK zbada finanse TVP. Juliusz Braun: kontrola jest bardzo wskazana

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bawół
Akurat kupno praw sportowych do najlepszych wydarzeń to nie jest zła decyzja w telewizji publicznej.
17 12
odpowiedź
User
Tomek
Za samo puszczanie na okrągło tureckich telenowel powinien zostać postawiony przed Trybunałem Stanu, a potem przed moją żoną.
30 2
odpowiedź
User
abc
Akurat kupno praw sportowych do najlepszych wydarzeń to nie jest zła decyzja w telewizji publicznej.

Najlepsze - oczywiście. Ale co na przykład z takim przypadkiem: "telewizja publiczna podpisała kontrakt na co najmniej 10 gal organizacji ACA związanej z Kadyrowem, dyktatorem Czeczenii" ( https://wyborcza.pl/7,154903,25461558,d ... cjami.html )
12 3
odpowiedź
User
Bv
No, likwidacja Kawy czy Herbaty to chyba najgorsze co Braun uczynił TVP. A jeszcze były plany likwidacji Klanu...


No fakt, za takie rzeczy to Trybunał Stanu albo jakieś zesłanie, pamiętam że ludzie chodzili po mieście i nie wiedzieli jak żyć bez Kawy i Herbaty
12 6
odpowiedź
User
Holly
Braun to niech lepiej się nie wtrąca do TVP, miał już swoje za długie 5 minut i moim skromnym zdaniem były to najgorsze czasy dla TVP pod względem oferty programowej.


Braun zamiast inwestować w sprzęt wolał premiować Tadlę i Kraśko za grillowanie polityków ówczesnej opozycji.


I bardzo dobrze - lepiej zapłacić Tadli czy Kraśce niż wywalać na Holecką, z której żadna suma nie uczyni choćby w 5% tak dobrej dziennikarki jak wspomniana dwójka.
20 11
odpowiedź
<