SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Telewizja Polska w czterech kanałach będzie emitować lekcje dla uczniów podstawówek

Z początkiem przyszłego tygodnia Telewizja Polska w kanałach w TVP3, TVP Rozrywka, TVP Sport i TVP Historia zacznie nadawać kilkugodzinne pasma z lekcjami dla uczniów szkół podstawowych - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Pasma mają być opracowywane wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska w czterech kanałach będzie emitować lekcje dla uczniów podstawówek

53 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomeko
Jasne, ciekawe ile w tym będzie wiedzy (dobrze wyselekcjonowanej), a ile propagandy. Trzymajcie się z daleka od mediów rządowych.

Spokojnie to nie TVN a więc propagandy i sesji nienawiści nie będzie. TVP jest Polską Telewizją dbającą przede wszystkim o nas :-)
odpowiedź
User
iksiński
Puk puk. Tu 21 wiek. Młodzież informacje czerpie z internetu towarzysze.


Puk, Puk - 27 marca 2020r. Internet w dobie koronawirusa przeciążony - UE apeluje o obniżenie transferów, Netflix obniża jakość, itp.
Polska rzeczywistość - połowa ściany wschodniej i ogólnie znaczna część obszaru Polski ma kłopot z Internetem mobilnym dzisiaj. Polska wieś całkowicie bez kabla. A teraz włącz jednocześnie kilkaset tys. punktów transmisji p2p i pomyśl jak to wyglada. Sprawdź jeszcze czy rzeczywiście 100% dzieciaków w Polsce ma odpowiednio skonfigurowany komputer z odpowiednio zabezpieczonym łączem
odpowiedź
User
Alfa i Omega
dlaczego dopiero teraz i dlaczego tylko dla uczniów szkół podstawowych? Powinien być stały kanał szkolny, tworzony nie doraźnie w czasach epidemii, ale z myślą o uczniu, który jest chory, nieobecny, mający trudności z adaptacją w szkole, szukający innego sposobu prezentacji materiału niż typowe przeczytaj i wykonaj ćwiczenia pod tekstem


To musiałoby uwzględniać ścisłą synchronizację programu nauczania w regularnych szkołach ze szkołą wirtualną. W dzisiejszych warunkach to niemożliwe.
odpowiedź