SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Latem w Trójce także Julia Pietrucha, Hirek Wrona i Marek Kochan, Wojciech Cejrowski w soboty przed południem

W letniej ramówce radiowej Trójki znajdą się m.in. autorskie audycje piosenkarki Julii Pietruchy, dziennikarza muzycznego Hirka Wrony i wykładowcy Marka Kochana. Jak już informowaliśmy, programy w rozgłośni będą też prowadzili Wojciech Cejrowski i Mariusz Cieślik. Stacja będzie relacjonowała wiele wydarzeń kulturalnych.

Dołącz do dyskusji: Latem w Trójce także Julia Pietrucha, Hirek Wrona i Marek Kochan, Wojciech Cejrowski w soboty przed południem

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,K
pisiory do wora
36 19
odpowiedź
User
jak
Hieronim? W życiu nie słyszałem żeby ktoś na niego Hieronim powiedział.
34 8
odpowiedź
User
Greg
Również uważam, że Trójkę trzeba przewietrzać czym prędzej i czym mocniej. Szczególnie czekam, kiedy odbędzie się jakaś gala disco polo w studiu koncertowym imienia Agnieszki Osieckiej. To byłby hit.
43 15
odpowiedź
User
Kultura
Może napiszę coś i opublikują mój komentarz
27 10
odpowiedź
User
Blichtr trujkowy
Kto i kiedy w końcu usunie z tej stacji Annę Gacek !? PYTAM SIĘ !!!!!

Mam nadzieję, że po ostatniej audycji o okładkach znanego magazynu o modzie i celebrytach, jej reklama zostanie doceniona przez tenże i w końcu dostanie tam robotę. To byłaby wreszcie pierwsza dobra zmiana w Trójce. Ta Pani nie ma do zaoferowania nic odkrywczego muzycznie. Zero autorskich poszukiwań w czasach dostępu do ogromnych zasobów muzycznych. Po prostu jeszcze jedna redaktorka ds. prasówek muzycznych, które przez część słuchaczy są kupowane jako "wiedza".
Trójka, od kilkunastu lat, pozbywa się świetnych dziennikarzy muzycznych, pasjonatów, poszukiwaczy a promuje ludzi od wklepywania promosów, powtarzania "wiedzy" z artykułów i materiałów promocyjnych.
Kwintesencja wtórności, przewidywalności i zachowawczości. Grunt to nie wychylać się... m.in. muzycznie...
36 10
odpowiedź
<