SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Usunięcie flagi Unii Europejskiej z konferencji wpłynie tylko na wizerunek polskiego rządu wśród decydentów (opinie)

Czy usunięcie flag z miejsc, w których występować będzie prezes Rady Ministrów i przedstawiciele polskiego rządu negatywnie odbije się na wizerunku Polski na arenie międzynarodowej czy też nie ma większego znaczenia? - na to pytanie w rozmowach z Wirtualnemedia.pl odpowiadają Adam Łaszyn, Bartosz Czupryk, Zbigniew Lazar, Sebastian Hejnowski i Piotr Czarnowski.

Dołącz do dyskusji: Usunięcie flagi Unii Europejskiej z konferencji wpłynie tylko na wizerunek polskiego rządu wśród decydentów (opinie)

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bosman
Jedno z nielicznych posunięć tego rządu które mi odpowiada. Polski premier - polskie flagi!
17 15
odpowiedź
User
San Martin
A może by tak zapytać pozostałe 81% społeczeństwa czy tego sobie życzy? Ja chcę flagi unijnej, bo dla mnie powrót z sowieckiego wschodu do Europy to jedno z najpiękniejszych przeżyć. Rozumiem, że dla wielu towarzyszy w PiS-ie (np. tow. Piotrowicza) to było nieszczęście...
14 19
odpowiedź
User
Yogi
Uważam, że brak unijnej flagi wpłynie negatywnie na wizerunek Polski, ale bez wymiernych strat. Na zachodzie wiedzą, że w Polsce władzę przejęli narodowi socjaliści, którzy zawsze byli antyunijni, ale kasę z UE czerpią pełnymi garściami.
Bardziej obawiam się tego, że kundelki zrobią wszystko, żeby do świąt przejąć całkowicie władze, a wtedy już tylko dyktatura, nie wykluczając, że nawet poza unijna.
15 15
odpowiedź
User
Andrzej
Nacjonalistyczne manipulacje wobec zwyczajnych obywateli !!! Nic, nigdy i nikomu nic dobrego nie dały !!!
14 12
odpowiedź
User
romero
Ludzie,zacznijcie rozliczać polityków z tego co dla nas ważne i pożyteczne. To że nie ma flagi to taki koszmar?! Jak narazie obecna ekipa zawlaszcza wszystkie organy władzy dla nas obywateli to znaczy mniej swobód,dla nich więcej władzy,a gdzie większe zarobki? Niższe podatki ?
11 13
odpowiedź
<