SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Najniższa w historii sprzedaż „Gazety Wyborczej”, tylko 93 tys. egz.

Liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dzienników ogólnopolskich w maju br. był „Fakt”. Wszystkie dzienniki odnotowały spadki, a najwięcej straciła „Gazeta Wyborcza”, której wynik obniżył się do najniższego poziomu w historii - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Najniższa w historii sprzedaż „Gazety Wyborczej”, tylko 93 tys. egz.

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jerzy
Z "Wyborczą" jest tak : na polskiej prowincji jest w zasadzie nieobecna w punktach sprzedaży lub np. w stacjach Orlenu sprzedawana za żądanie z pod lady . Nie wiem czy to polityka Agory czy niekoniecznie.
21 30
odpowiedź
User
ed
Gazeta Wyborcza pomimo spadku wydawnictw papierowych jest liderem w kanałach elektronicznych. Gdy jedzie się w Warszawie tramwajem lub metrem, co najmniej połowa ludzi czyta na smartfonach wiadomości, komentarze i opinie ze strony Wyborczej. magia nazwisk takich jak Michnik, Kurski, Wielowieyska, Wroński, przyciągają. Widać, ze to Wyborcza nadal nadaje ton wydarzeniom w Polsce. Dzięki niej przecież PiS rządzi i utrzymuje poparcie w sondażach.
23 58
odpowiedź
User
ed
Aleksander Tkaczyk Zobaczymy. Zyski co prawda mogą być mniejsze, ale koszty tym bardziej, więc chyba wychodzą na swoje. Zresztą tych subskrybentów jest ok 130tys więc niemało
Koszty będą niższe, tylko jak sprowadza dziennikarzy z Azji, lub pisanie artykułów będzie dokonywane bez użycia pracowników. Przeglądając ich strony zastanawiam się, czy już ten proces się nie zaczął.
43 15
odpowiedź
User
kici-kici
A gdzie "oczko niżej"?
10 14
odpowiedź
User
zenek z krakowa
na dno! za to co zrobiliscie z radiem krk i ludzmi w nim pracujacymi. na dno! i namawiam do bojkotowania agory i jej wyrobów. nie kupować, nie klikać, nie czytać! do widzenia!
53 13
odpowiedź
<