SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ada Konczalska partnerem kapitałowym Glaubicz Garwolińska Consultants

Ada Konczalska, dotychczasowa dyrektor zarządzająca Glaubicz Garwolińska Consultants, objęła część udziałów agencji, dołączając do grupy partnerów kapitałowych firmy. Pracuje w niej od 2008 roku.

Ada KonczalskaArticle

Jako partner kapitałowy Ada Konczalska będzie zarządzać realizacją strategii Glaubicz Garwolińska Consultants. Ponadto będzie zajmować się wsparciem działu new business. Nie ujawniono, jaką konkretnie część udziałów agencji objęła.

- Jest to jasny sygnał dla przyszłych i obecnych pracowników firmy wskazujący możliwość długofalowego planowania i rozwoju swojej kariery wraz z Glaubicz Garwolińska Consultants. Wprowadzona zmiana daje bowiem możliwość wejścia nie tylko w struktury zarządu spółki ale także dołączenie do grona partnerów firmy - opisuje awans Konczalskiej Anna Garwolińska, założycielska i prezes Glaubicz Garwolińska Consultants.

Ada Konczalska pracuje w agencji od 2008 roku. Początkowo pełniła funkcję junior managera, realizując projekty z zakresu komunikacji wewnętrznej i media relations. Po dwóch latach stanęła na czele zespołu zarządzania zmianami i komunikacji kryzysowej, a potem objęła stanowisko członka zarządu firmy ds. operacyjnych, współtworzącym nowe kierunki jej rozwoju.

Dołącz do dyskusji: Ada Konczalska partnerem kapitałowym Glaubicz Garwolińska Consultants

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xx
A Kuba jeszcze nie zasłużył?
odpowiedź
User
Karol
Pracowałem z Adą u Garwolińskiej. Przeciętna ale wierna. Kierowanie w firmie w dużej mierze opierała (opiera?) na zaspakajaniu potrzeb psycho - społecznych szefowej (mówienie czy robienie tego co było dla szefowej akurat ważne). Tak czy owak życzę powodzenia.
odpowiedź