SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ComPress dla Przyszłości

Agencja Public Relations ComPress odpowiada za organizację 'Eureko - Akademia Przyszłości'.

Jest to ogólnopolski konkurs dla studentów państwowych i prywatnych szkół wyższych w Polsce, który ruszył 16 października 2006 r. Organizatorem akcji jest firma Eureko.

Agencja ComPress współpracuje z firmą Eureko od maja 2005 r. w zakresie pełnej obsługi public relations.

„Eureko – Akademia Przyszłości” to szansa dla młodych ludzi, którzy marzą o studiach na renomowanych uczelniach zagranicznych oraz międzynarodowej karierze. Zwycięzca konkursu otrzyma bowiem stypendium w wysokości 50 tysięcy euro do wykorzystania na dowolnej uczelni na świecie oraz roczny, płatny staż w jednej ze spółek Grupy Eureko w Europie. Dodatkowo, cztery osoby, które zakwalifikują się do ostatniego etapu konkursu otrzymają możliwość wyjazdu na letni kurs do Vienna University of Economics and Business Administration w Wiedniu.
„Eureko - Akademia Przyszłości” to konkurs wiedzy o zarządzaniu i ekonomii. Mogą w nim wziąć udział wszyscy studenci państwowych i prywatnych szkół wyższych, którzy nie ukończyli 26 lat. Rywalizacja podczas „Eureko – Akademia Przyszłości” będzie się odbywać w czterech etapach. Nad przebiegiem konkursu czuwać będzie jury w składzie: prof. Piotr Płoszajski (SGH) – przewodniczący jury, prof. Maria Romanowska (SGH), prof. Krzysztof Obłój (UW), Igor Chalupec (Prezes Zarządu PKN Orlen), Michał Nastula (Prezes Zarządu Eureko Polska). 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ComPress dla Przyszłości

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl