SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Haking wchodzi na rynki zagraniczne

1 września na rynki europejskie trafia dwumiesięcznik "Haking - jak się bronić"

1 września na rynki europejskie trafia dwumiesięcznik "Haking - jak się bronić" . Pismo, wydawane przez Software Wydawnictwo, poświęcone jest bezpieczeństwu systemów informatycznych. Adresowane jest do osób zajmujących się tą tematyką - zarówno zawodowo (administratorzy, osoby odpowiedzialne za informatykę w firmie) jak i hobbystycznie.

"Haking", dotąd wydawany tylko w języku polskim, ukaże się w trzech wersjach językowych (niemiecka, francuska i hiszpańska). Rozprowadzane będzie w ośmiu krajach europejskich (Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Luksemburg, Belgia, Austria, Portugalia, Francja, Szwajcaria) oraz czterech pozaeuropejskich (Meksyk, Kanada, Argentyna i Maroko), stając się w ten sposób największym drukowanym magazynem poświęconym hakingowi i bezpieczeństwu sieciowemu.

Na terenie Czech i Słowacji od trzech miesięcy rozprowadzana jest czeskojęzyczna wersja pisma (magazyn Hacking) przygotowywana przez siostrzaną redakcję w Pradze.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Haking wchodzi na rynki zagraniczne

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl