SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

IMIGe - umowa z Geant

Firma reklamy wewnętrznej IMIGe Poland zawarła umowę na wyłączność dotyczącą współpracy reklamowej z siecią hipermarketów Geant

Umowa weszła w życie z dniem 1 maja 2004. Geant jest już trzecią siecią handlową, z która współpracuje IMIGe Poland.

Kontrakt z siecią Geant gwarantuje IMIGe Poland na prawach wyłączności możliwość przeprowadzania kampanii reklamowych na terenie wszystkich 17 hipermarketów tej sieci w kraju. Umowa obejmuje reklamę wewnątrz hipermarketów oraz na zewnątrz, w postaci reklamy na wiatach na wózki zakupowe. Reklama na terenie hal sprzedażowych obejmuje: reklamę na przedniej części oraz uchwytach wózków sklepowych, naklejki podłogowe, stopery regałowe, separatory kasowe oraz reklamę radiową.

"Specjalizacja w reklamie wewnętrznej oraz doświadczenie naszej firmy we współpracy z innymi sieciami handlowymi były niewątpliwie najważniejszymi czynnikami, które zaowocowały podpisaniem umowy z siecią Geant. Dzięki nowej umowie jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom jedną z najbardziej kompleksowych na polskim rynku ofert reklamy w miejscu sprzedaży. Łącznie obejmuje ona blisko 70 hipermarketów trzech różnych sieci handlowych w całym kraju" - mówi Jacek Wścieklicki, Country Manager w IMIGe Poland.

IMIGe Poland posiada podpisaną umowę na wyłączność z siecią handlową Hypernova. Współpracuje również w zakresie reklamy wewnętrznej z siecią hipermarketów Real.

Wraz z rozwojem zasięgu działalności firma koncentruje również swoje działania na wzbogacaniu oferty o nowe rozwiązania reklamowe. Przykładem jest wprowadzona przez IMIGe Poland po raz pierwszy na polski rynek reklama na wózkach sklepowych, gdzie wydruk reklamowy zakrywa całą przednią część wózka i widoczny jest z obu stron. Nowością firmy w miejscu sprzedaży są również podświetlane stopery regałowe oraz reklama na uchwytach wózków sklepowych, tzw. Clip-on.

Obok reklamy w punkcie sprzedaży, pełna oferta IMIGe Poland zawiera ponadto reklamę na uczelniach, w szkołach średnich oraz obiektach sportowych (lodowiska i wyciągi narciarskie).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: IMIGe - umowa z Geant

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl