SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marta Wardin nie jest już w zarządzie Fundacji Przekrój

Z zarządem Fundacji Przekrój pożegnała się Marta Wardin, pozostaje natomiast dyrektor wydawniczą kwartalnika „Przekrój”.

Marta Wardin, fot. Przekroj.plArticle

Marta Wardin była w zarządzie od założenia Fundacji Przekrój jesienią 2018 roku.

Z „Przekrojem” jest związana od reaktywacji tytułu pod koniec 2016 roku, pełni funkcję dyrektor wydawniczej. Redakcja pisma potwierdziła portalowi Wirtualnemedia.pl, że Wardin nadal będzie zajmowała to stanowisko.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Pod koniec ub.r. z „Przekrojem” rozstała się Monika Sękowska, dyrektorka marketingu kwartalnika i członkini zarządu Fundacji Przekrój. - Będę kontynuować pracę i rozwój zawodowy w zakresie zarządzania i marketingu w mediach i w kulturze - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl.

Wiosną ub.r. prezesem Fundacji Przekrój został Tomasz Wodzyński. Poprzednio fundacją kierowała Joanna Domańska, pozostająca w jej zarządzie od jesieni 2018 roku. Domańska jest też dyrektor kreatywną  i, od początku ub.r., redaktor naczelną „Przekroju”.

Przed rokiem z magazynem rozstali się redaktor naczelna Miłada Jędrysik (obecnie współpracuje z OKO.press), wicenaczelna Katarzyna Sroczyńska oraz publicysta Tomasz Stawiszyński (skupił się na własnych projektach).

W 2019 roku Fundacja Przekrój zanotowała 17,62 mln zł przychodów, z czego 1,93 mln zł ze sprzedaży, a 12,05 mln zł z darowizn. Przy 16,89 mln zł kosztów operacyjnych miała 1,72 mln zł straty netto.

Dołącz do dyskusji: Marta Wardin nie jest już w zarządzie Fundacji Przekrój

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ja cię
Mój świat runął. A tyle jeszcze mogli dobra uczynić... Żartowałem
odpowiedź
User
Zaintrygowany
Siedemnaście milionów obrotu w fundacji czasopisma ze śladową sprzedażą? Działalność fundacji to, cytuję, "współtworzenie konkursu rozwiązywania krzyżówek" oraz "plażowanie wieloryba nad Wisłą". Celem fundacji jest "wspieranie rozwoju społeczeństwa polskiego". Idę rozwiązać krzyżówkę, to takie rozwijające.
odpowiedź