SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Branża: reklamy Heyah z Leninem to nic szokującego

Pytani przez portal Wirtualnemedia.pl eksperci z agencji reklamowych oceniają, że nowa kampania Heyah nie była przesadnie kontrowersyjna i nie promowała komunizmu. Ich zdaniem reklamy z Leninem, choć niepozbawione wad, mogą wyjść sieci na dobre.

Dołącz do dyskusji: Branża: reklamy Heyah z Leninem to nic szokującego

61 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ws2008
Nie chodzi mi osobiście o powiązania, czy propagowanie totalitaryzmu, ale mój zmysł estetyczny. Wyciąganie czegoś z oka wywołuje we mnie ciarki. Ale może jestem nadwrażliwy??? :))
12 8
odpowiedź
User
tr
Target, big idea... reklamowy bełkot utwierdzający nawzajem w przekonaniu jak chłodno i profesjonalnie działa i ocenia kwiat branży. A gdzie słowa etyka i odpowiedzialność za przekaz? Żerowanie na słabnącej świadomości historycznej młodego pokolenia nie ma nic wspólnego z etyką w reklamie. Sama kampania nic wielkiego, ale przekracza pewne granice - rewolucji nie robi, ale swoje cegiełki dokłada. Wiem, w reklamie zarabia się pieniądze, ale można to robić z klasą i nie wypuszczając cynicznych gniotów.
11 8
odpowiedź
User
pedro
Szanowni Panowie Dyrektorzy agencji średnich, głupich i nijakich, dużych też - przeczytajcie jeszcze raz spokojnie to co powiedzieliście, zastanówcie się, Hitler w Auschwitz do wykorzystania, Stalin reklamujący dobre pióro wieczne przy podpisywaniu rozkazu w sprawie Katynia też, Ali Agca również i sporo innych bandytów też, rewolucja w reklamie konieczna, czy ktoś u was panowie jeszcze w tych firmach myśłi? Macie władzę, więc wszędzie was pełno. Za chwile Lenin będzie superdziadkierm z prezentami. Wstyd.
11 8
odpowiedź
User
kwkkk
Aż nie mogę w to uwierzyć, ci "Specjaliści" na serio tak? Chyba czas się ewakuować z tego kraju.
10 8
odpowiedź
User
Onder
Ludzie jakbyśmy mieli się za każdym razem rzucać się o parodię to idzie zwariować, nie wspomnę o tym, że nikt nie bojkotuje portali typu kwejk za wrzucanie na stronę główną memów z udziałem np hitlera czy Brevika :)
9 9
odpowiedź
<