SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy „Przekrój” dobrze sprofilowany i misyjny, może przyciągnąć kilkanaście tysięcy czytelników (opinie)

Powrót „Przekroju”, jako kwartalnika o tematyce społeczno-kulturalnej, to dobra wiadomość dla rynku prasowego. Magazyn wydaje się projektem raczej misyjnym niż nastawionym na zysk. Będzie się wyróżniał na tle doraźnych treści opartych na multimediach, może pozyskać co najwyżej kilkanaście tysięcy stałych czytelników - oceniają dla Wirtualnemedia.pl Ewa Redel-Bydłowska, Rafał Oracz i Maciej Hoffmann.

Dołącz do dyskusji: Nowy „Przekrój” dobrze sprofilowany i misyjny, może przyciągnąć kilkanaście tysięcy czytelników (opinie)

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Michał J.Z.
Twarda okładka, 14,90 cena raczej wygórowana, daję Przekrojowi szanse egzystencji przez dwa kwartały
8 13
odpowiedź
User
Adam
wersja pdf- ?
9 8
odpowiedź
User
Monika
W nowej odsłonie pismo jest świetne, czytam od poniedziałku i jestem zachwycona!
8 8
odpowiedź
User
karol119
Pesymistyczne sądy o znacznie słabszym, niż to planuje redakcja "Przekroju", popycie na Nowy "Przekrój", to przede wszystkim pesymistyczna opinia o współczesnym czytelniku. A pierwszy po latach numer tego periodyku przywraca wiarę dobrą prasę. Byleby tylko nie wchodzili w politykę.
12 9
odpowiedź
User
lisa
[quote="Swój"Kupiłem. Format strasznie nieporęczny...[/quote
ot co - format strasznie nieporęczny, papier słaby, grafika wspominkowa.........
8 9
odpowiedź
<