SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Odwołanie Krzysztofa Gottesmana i Filipa Memchesa z Polskiego Radia 24 oburzyło także dziennikarzy TVP, „W Sieci” i TV Republika

Według większości komentujących to dziennikarzy decyzja zarządu Polskiego Radia, żeby odwołać Krzysztofa Gottesmana i zwolnić Filipa Memchesa za zaproszenie Jana Hartmana do Polskiego Radia 24, jest absurdalnym, rażącym ograniczeniem wolności mediów i niezależności dziennikarskiej. Uważają tak również publicyści związani z Telewizją Polską, „W Sieci”, „Do Rzeczy” i TV Republika.

Dołącz do dyskusji: Odwołanie Krzysztofa Gottesmana i Filipa Memchesa z Polskiego Radia 24 oburzyło także dziennikarzy TVP, „W Sieci” i TV Republika

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Piotr
Musze przyznać, że ostatnio poprawia mi się humor - pisiorstwo wygryza się już samo, samo na siebie szczuje. Miło na to z boku patrzeć. I mam nadzieję, że rzeczywiście spełnią się prognozy coponiektórych, że wytną potem całe to prawicowe pseudo-dziennikarstwo do samego dna. Czego sobie i państwu życzę.
20 9
odpowiedź
User
privat
Biorąc pod uwagę, że Polskie Radio powinno realizować również publiczną misję, zaproszenie tego szkodnika Hartamana do radia było skandaliczną decyzją, więc wywalenie dziennikarza za to jest oczywiste.
9 20
odpowiedź
User
mła
Państwo z prawicy niech się nie ośmieszają. Nie przeszkadzało gdy w zeszłym roku szła miotła i wywalano od pierwszych dni urzędowania dziennikarzy ze wszystkich anten Polskiego radia. Teraz ich sumienie ruszyło? Akurat. Boją się że ich to też może dotyczyć. I to z ręki "swoich". Nie mówiąc już o tym co będzie jak skończy się ten sezon. A cenzura? Oczywiście jest tylko pracują tam już tylko tacy którzy sami wiedzą co wolno a czego nie. A Gotesmanowi i Memchesowi się wydawało że mogą więcej i trzeba było im przypomnieć jakie reguły obowiązują.
16 9
odpowiedź
User
Anonim
Moim zdaniem to pan Sobala powinien odejść z Polskiego Radia podobnie jak pan Kurski z TVP do polików nie dociera że nawet robiąc taką propagandę nie wygrają tak czy siak i nie to decyduje pokazał to przykład PO która miała nawet media komercyjne za sobą jak się skończyło wiemy szkoda ze niszczą i kompromitują PR. Dodatkowo zlikwidowana powinna zostać RMN to że posłowie decydują jak się kończy to widzimy to jest kompletnie nie potrzebne wystarczy KRRIT .
14 8
odpowiedź
User
A
Przykro patrzeć co oni robią z tym PR odkąd 20 lat słucham to nie pamiętam takiej farsy a obecny prezes to słynie z tym jak rozjechał Polskie Radio BIS ,tak mi się przypomina cytat z dnia świra " Tyle sobie obiecałem że nie będę sobie tym wszystkim głowy zawracać, sprawi tego kraju na które i tak nie mam wpływu. Bo już nic nie mogę ."
13 9
odpowiedź
<