SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Polska mimo rekompensaty z budżetu wykorzysta pożyczkę. „Dużo przeznaczymy na oddziały regionalne”

Telewizja Polska mimo że otrzyma dużą część z 980 mln zł rekompensaty budżetowej za zwolnienia z abonamentu rtv, wykorzysta pozostałe 600 mln zł pożyczki ze Skarbu Państwa. - Zwiększy to nasze możliwości inwestycyjne. Dużo chcemy przeznaczyć na oddziały regionalne - zapowiada w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Maciej Stanecki, wiceprezes TVP.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska mimo rekompensaty z budżetu wykorzysta pożyczkę. „Dużo przeznaczymy na oddziały regionalne”

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomasz Wybranowski
Lud nie jest ciemny i tego nie kupi. Dlaczego? Patrząc na odpływy widzów TVP i słuchaczy Polskiego Radia można śmiało powiedzieć, że mediów publicznych nie słucha i nie ogląda nawet żelazny eloktorat partii rządzącej.
Ponadto duet Kurski - Stanecki nie gwarantuje poprawy sytuacji TVP. Mija czas i nic, cytując zespół Bank. Ile można robić VOD (za 400 mln) i cyfrowo poprawiać O7 Zgłoś Się? Jak znam zycie, to za chwilę wróci Wielka Gra.

Duża "bańka" dla TVP powinna być - według mnie - użyta do oddania 800 mln zł kredytu.
21 10
odpowiedź
User
Raymond
Jak wesoło przeżera się moje podatki na coś tak nędznego jak TVPiS. Kto to g... jeszcze ogląda?!
15 10
odpowiedź
User
racja jest zawsze po mojej stronie

W TVP są największe gwiazdy, więc i pensje muszą być najwyższe. Inaczej by ich konkurencja podkupiła.

Ależ się uhahahahahałem, gdy to zobaczyłem!
Nie wiem, po kogo się podszywasz, ale na pewno nie pode mnie, bo ja już takiego nicka nie używam! Teraz mam zmienny.
Hahahahaha!

Jak wesoło przeżera się moje podatki na coś tak nędznego jak TVPiS. Kto to g... jeszcze ogląda?!

Pożera się twoje podatki na coś wartościowego. Nędzne to są media komercyjne.
TVP ogląda konserwatywna inteligencja. To jest elita, a nie masówka.
Tyle w temacie.
9 19
odpowiedź
User
Do wykształciuchów
Czyli jednak ciągle ściągają ze mnie podatki na szerzenie nienawiści i ściemnianie i tak już ciemnemu ludowi. Bo taką mają misję. Propartyjną.
Obejrzałem w hotelu poranne Wiadomości TVP. Żenada. Czy ten ściek może się "Wiadomościami" nazywać? Nawet w tytule programu kłamią.
Wystarczy przeczytać,to co spłodziłeś, aby mieć pewność, że ma się do czynienia z typowym przedstawicielem pełnego kompleksów ludku POpapranych. Samodzielne myślenie, wyciąganie wniosków - choćby z lat 2007-15 - jest im całkowicie niedostępne. Gaworząc o "języku nienawiści", zamykają oczy na fakty, są tyPOwymi odbiorcami papki made by TVN .
10 20
odpowiedź
User
darek
Media publiczne powinny być finansowane w jeszcze większym stopniu, bo tylko one robią wartościowe programy, choć oczywiście te są nadal w mniejszości, a w dodatku spychane są na późnowieczorne godziny. Natomiast stacje prywatne należałoby zobowiązać ustawowo do przeznaczania przynajmniej jakiejś części swojego czasu antenowego na treści niekomercyjne. Nie może być tak, że mamy kilkadziesiąt stacji które od świtu do nocy emitują paradokumentalne, obrażające ludzką inteligencję siano, a w w programach parainformacyjnych aż kipi on nienawiści.
12 12
odpowiedź
<