SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Małgorzata Piekarska po 21 latach odchodzi z Telewizji Polskiej. „TVP tubą propagandową władzy, dziennikarze z miernym warsztatem”

Dziennikarka TVP Warszawa Małgorzata Piekarska po 21 latach współpracy odchodzi z Telewizji Polskiej. W obszernym liście otwartym do Jacka Kurskiego ocenia, że programy informacyjne TVP stały się tubą propagandową władzy, a wielu zatrudnionych ostatnio dziennikarzy ma duże braki warsztatowe.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Piekarska po 21 latach odchodzi z Telewizji Polskiej. „TVP tubą propagandową władzy, dziennikarze z miernym warsztatem”

29 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
YKK
To słabe co się stało nawet z branżowymi portalami po wygranej jedynie słusznej partii. Zza zakurzonych szaf, z budek na parkingu i spod miejscowych monopoli powyłaził suweren "lepszego sortu" i zalał realną i wirtualną Polskę potokami swoich wypocin - patrz choćby post wyżej "grażynki i janusza". Nadszedł czas abderytów, których w dodatku musimy sponsorować. PS Uważajcie na atrament.
17 14
odpowiedź
User
misjogin
Poruszający akt odwagi! Brawo pan Małgosiu! TVP to propagandowe dno.
16 26
odpowiedź
User
;)
czy ona jest od tej Piekarskiej z SLD?
13 14
odpowiedź
User
Mario
Piękny list, jeszcze piękniejsza decyzją, której serdecznie Pani gratuluję. Niestety nie tylko w telewizji nie chodzi już dawno o telewizję. Chciałbym mieć kiedyś odwagę napisać taki list do swojego pracodawcy.
15 18
odpowiedź
User
Bg
Najwyższy poziom dziennikarstwa prezentują ci z tvn i K.Wątły, ten sam bluzg.
14 10
odpowiedź
<