SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Związek zawodowy pracowników Trójki sprzeciwia się zwolnieniu Jerzego Sosnowskiego

Wieloletni dziennikarz radiowej Trójki Jerzy Sosnowski został wczoraj zwolniony z Polskiego Radia. Nadawca nie komentuje rozwiązania umowy, ale związki zawodowe wyrażają sprzeciw wobec decyzji zarządu spółki.

Dołącz do dyskusji: Związek zawodowy pracowników Trójki sprzeciwia się zwolnieniu Jerzego Sosnowskiego

50 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
NiezostawiajmyTrójkinapastwę...
ciekawe co się dzisiaj wydarzyło w Trójce, w porannej audycji. Można było wyczuć, że po salonie politycznym (prowadzonym przez Lisickiego) redaktor Mann jakby nie był sobą... i ostatnie pół godziny było już bardzo serio. za bardzo.


Właśnie, ostatni był chyba ten żart o potrzebie nauki języka polskiego, a potem jakby grom z cięmnego nieba.. I to podziękowanie "za wszystko"...
32 8
odpowiedź
User
Hahahaha
"W sprawie zwolnienia dziennikarza wieczorem wypowiedział się Zarząd Związku Zawodowego Dziennikarzy i Pracowników Programów Trzeciego i Drugiego Polskiego Radia, którego Jerzy Sosnowski był przewodniczącym".
Ha, ha,ha,ha,ha, ha,ha...
25 29
odpowiedź
User
nierob
W jaki sposób można nauczyć się znikać? Ostatnio bowiem to częste zjawisko. Nie, żebym zazdrościł, ale chciałbym zgłębić naturę tego zjawiska właśnie. Ktoś jest i nagle...
Czy trzeba wypowiedzieć jakieś hasło/zaklęcie?
19 9
odpowiedź
User
kk
Pan Jerzy Sosnowski, mimo że lubię jego programy, uruchamia swoje wyczulenie na rzetelność tylko wtedy, gdy nie odpowiada to jego poglądom. Nie przeszkadzały mu całe lata nierzetelności Trójki za czasów Pani Jethon, która to stacja wtedy niejednokrotnie bywała prawdziwą Trujką. Nie komentował nierzetelnych serwisów informacyjnych, napastliwych lub ugrzecznionych prowadzących wywiady z politykami, prawie zupełnego braku konserwatywnych poglądów na antenie, choć przecież abonament płacimy wszyscy, czy nawet żenującej akcji Orzeł Może, robionej na zamówienie polityczne. Pewnie do dziś nie widzi jej sztucznego, na różowo reżyserowanego luzu, choć widać, że jej organizatorzy woleliby ją wymazać ze swojego CV. No cóż, taka wrażliwość. Lewostronna.

Czepiasz się, nikt nie jest całkowicie obiektywny. Gdyby po prawej stronie był ktoś wartościowy i chciał pracować w Trójce na pewno by go przyjęto i traktowano jak wszystkich. Oczywiście nie od razu na antenie i nie na kierowniczym stołku, swoje trzeba odsłużyć. Ale tak jest wszędzie. Karnowski wyleciał bo trzy razy nie przyjechał na audycje, bo zaspał. Gdyby poważnie podszedł do tej pracy, byłby w Trójce do dziś. Nikt jakoś nie usunął Wolskiego i Reszczyńskiego, choć byłoby za co. Oceniaj konkretne audycje, a nie całą instytucję. Nic nie tłumaczy zwalniania najlepszych, bo zmieniła się władza. A Trójka była najlepsza mimo kłopotów finansowych i Orła.
56 18
odpowiedź
User
ebro
Całą tą pisowską dintojrą kręci Czabański.
29 16
odpowiedź
<