SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bartek Chaciński dołączy do redakcji „Polityki”

Były wicenaczelny „Przekroju” Bartek Chaciński 1 kwietnia br. dołączy do redakcji „Polityki” („Polityka” Spółdzielnia Pracy), gdzie obejmie stanowisko zastępcy kierownika działu kultury. Będzie pisał teksty o muzyce i kulturze współczesnej.

Chaciński ostatnio pracował jako zastępca redaktora naczelnego „Przekroju”, a wcześniej był szefem działu kultury i dziennikarzem w tym tygodniku. W przeszłości związany był również z „Machiną” i „City Magazine”. Jest autorem książkowej serii “Słowników najmłodszej polszczyzny”.

Obecnie wspólnie z Jackiem Hawrylukiem prowadzi audycje na antenach II i III Programu Polskiego Radia.

Dołącz do dyskusji: Bartek Chaciński dołączy do redakcji „Polityki”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Cham wirtualny
Jedni bez etatów w Polityce zapie... od kilku lat. Honoraria dostają uznaniowe, czyli czyli Bóg zapłać, bo sama publikacja ma być podobno honorem i niedługo dziennikarze będzie musiał za nią dopłacać z własnej kieszeni. W jaki sposób pan dostł ten etat panie Chaciński?
odpowiedź
User
Do chama wirtualnego
Chamie, myslę że dostał te robotę bo jest znanym dziennikarzem, bardzo kompetentnym w swej dziedzinie (muzyka, język i style życia), prowadzi świetnego bloga i w ogóle ma talent. Ty za to nie masz żadnej z tych rzeczy, dlatego nie masz etatu. Rozumiesz?
odpowiedź
User
leo
Miałem przyjemność pracowania z Bartkiem i nie dość, że to bardzo dobry dziennikarz, to także człowiek, który potrafi świetnie pracować z innymi dziennikarzami. Cóż, mamy kryzys, który wyczyści nasza branżę okropnie. I na fali zostaną tylko najlepsi -w tym pewnie i Bartek. Co nie zmienia faktu, że jeśli - Chamie wirtualny - pracowałeś dla Polityki przez kilka lat bez etatu, a Twoje teksty publikowane, znaczy, że sytuacja nie była ok. Ale zawsze można zmienić pracę.
odpowiedź