SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Robert Musiał odchodzi z zarządu Agory

Robert Musiał zrezygnował z funkcji członka zarządu Agory, odejdzie z firmy z końcem lutego. Jest z nią związany od 1994 roku.

Robert MusiałArticle

Swoją rezygnację z funkcji członka zarządu Agory Robert Musiał uzasadnił przyczynami osobistymi i innymi planami zawodowymi.

Musiał został członkiem zarządu firmy w czerwcu 2013 roku. Nadzoruje segmenty prasy, druku i technologii. Odpowiadał m.in. za uruchomioną na początku 2014 roku ofertę płatnego dostępu do serwisów internetowych „Gazety Wyborczej”, która na koniec ub.r. miała prawie 100 tys. subskrybentów.

Z Agorą Robert Musiał jest związany od 1994 roku. Początkowo odpowiadał za dobór i wyszkolenie kadry, rozwój bazy poligraficznej oraz projekty technologiczne w drukarniach uruchomionych wtedy przez firmę. W 2001 roku został dyrektor pionu druku, a w 2003 roku - członkiem zarządu Agory-Poligrafii. Nadzoruje funkcjonowanie trzech drukarni, odpowiada za wykorzystanie mocy produkcyjnych parku maszynowego oraz za poszerzanie działalności poligraficznej spółki o nowe rynki. W latach 2005-2008 był prezesem Polskiej Izby Druku.

W ub.r. Agora zanotowała 1,198 mld zł wpływów ze sprzedaży (wzrost o 0,8 proc. w skali roku) i 13,2 mln zł straty netto (wobec 15,3 mln zł zysku rok wcześniej).

Pozostałymi członkami zarządu spółki są Bartosz Hojka (prezes, nadzoruje segmenty internetu i radia, pion sprzedaży korporacyjnej oraz działy okołozarządowe), Tomasz Jagiełło (odpowiada za kina i projekty specjalne) i Grzegorz Kossakowski (odpowiada za segment reklamy zewnętrznej, a także piony finansów i administracji oraz nowych przedsięwzięć)

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Robert Musiał odchodzi z zarządu Agory

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
powstaje pytanie
czy naprawdę musiał
odpowiedź
User
sehn
Widać, że Agora coraz bliżej dna...
odpowiedź
User
X
Szczury uciekają z tonącego okrętu.
odpowiedź