SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szefowa komunikacji i promocji NBP zarabia 49,6 tys. zł miesięcznie. „Takich wynagrodzeń nie ma nawet wśród prezesów agencji PR”

Miesięczne wynagrodzenie Martyny Wojciechowskiej, szefowej komunikacji i promocji w Narodowym Banku Polskim w wysokości blisko 50 tys. zł jest kilka razy wyższe niż pensje ekspertów PR na najwyższych stanowiskach w agencjach czy korporacjach - komentują dla Wirtualnemedia.pl szefowie agencji public relations.

Dołącz do dyskusji: Szefowa komunikacji i promocji NBP zarabia 49,6 tys. zł miesięcznie. „Takich wynagrodzeń nie ma nawet wśród prezesów agencji PR”

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
romi
Dlaczego "ręce opadają" tylko pogratulować Pani Martynie takich zarobków. A reszta z Agory - " nie chciało się nosić teczki trza dźwigać woreczki" . W dwa miechy Martyna kosi tyle co ty przez cały rok..........
2 11
odpowiedź
User
Tomek
A Ty romi dalej nie rozumiesz zagadnienia. Ty zarabiasz 5000 bo „Pani Martyna” zarabia 10x tyle co Ty. Gdyby przysłowiowa „Pani Martyna” zarabiała normalnie pieniądze zgodne z jej poziomem edukacji i doświadczenia a na jej miejsce przyszedł ktoś wykfalifikowany za 30 000 to może będzie przestrzeń do tego żeby i Twoja pensje opodatkować niżej żebyś mógł więcej zarobić. Rozumiesz? 🙂
13 0
odpowiedź
User
js
Na Roksie taniej.
5 0
odpowiedź
User
Polones Copue
Dobra, ale naprawdę prezesi agencji PR tak cienko przędą? Odrębna sprawa, że u prezesów pensja niewiele mówi o zarobkach.
1 3
odpowiedź
User
Lajkonik
Moja żona pracuje w banku tylko prywatnym. l dyrektorzy (nie moeie o prezesach czy radach) mają ponad 50 000, także szefowie wydziałów niewiele mniej . takie powinny być stawki i nie uważam, że te panie zarabiają dużo. Wręcz uważam że pozostali pracownicy NBP zarabiają mało. Jeżeli chcemy żeby w NBP pracowali najlepsi to stawki muszą być wyższe niż w prywatnym sektorze bankowym. Dotyczy to także funkcji tych Pań. Specjalnie postarałem się poczytać o ich doświadczeniu w bankowosci i mają spore .
1 1
odpowiedź
<