SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grupa K2: wpływy wzrosły o 5 proc., 1,5 mln zł zysku EBITDA

Grupa K2 szacuje, że w pierwszym kwartale br. zanotowała 26,1 mln zł przychodów ze sprzedaży (5 proc. więcej niż rok wcześniej) i 1,5 mln zł zysku EBITDA.

Tomasz Tomczyk Article

Wynik Grupy K2 z działalności operacyjnej (EBIT) wzrósł w skali roku z 0,2 mln zł do 0,3 mln zł.

- Wyniki pierwszego kwartału są zgodne z oczekiwaniami zarządu i są zbliżone do wyników za analogiczny okres ubiegłego roku. Dają one relatywnie dobrą bazę do osiągnięcia satysfakcjonujących wyników za cały 2018 rok - stwierdzono w komunikacie giełdowym firmy.

Jednocześnie zaznaczono, że zbieżność wyników pierwszego kwartału roku 2017 i 2018 nie jest wyznacznikiem dla wyników kolejnych kwartałów br. W minionym kwartale nie nastąpiły zdarzenia jednorazowe mające istotny wpływ na wyniki firmy.

Pełny, zaudytowany raport finansowy za ten okres zostanie opublikowany 22 maja.

W ub.r. Grupa K2 zanotowała wzrost wpływów ze sprzedaży o 16,9 proc. do 110,32 mln zł oraz 3,79 mln zł zysku netto (wobec 417 tys. zł w 2016 roku). Do firmy należą w całości spółki K2 (to jednostka dominująca), K2 Media, K2 Search, K2.pl, S3, Good, K2 TM, Oktawave i Fabrity.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grupa K2: wpływy wzrosły o 5 proc., 1,5 mln zł zysku EBITDA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl