SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Lisiecki prezesem PMPG Polskie Media przez kolejne 5 lat

Michał Lisiecki został powołany przez radę nadzorczą PMPG Polskie Media na kolejną 5-letnią kadencję w funkcji prezesa spółki. Zarządza nią nieprzerwanie od 11 lat, jest też jej większościowym akcjonariuszem.

Michał M. Lisiecki, większościowy akcjonariusz PMPG Polskie Media / fot. Beata Jarzębska Article

Lisiecki jest jedynym członkiem zarządu PMPG Polskie Media. Ponadto jest prezesem w należących do grupy kapitałowej PMPG spółkach AWR Wprost (od 2010 roku) i Distribution Point Group (od 2013 roku), a od 2013 roku jest przewodniczącym rady nadzorczej w firmie Orle Pióro wydającej „Do Rzeczy”.

Funkcję prezesa PMPG Polskie Media (wcześniej funkcjonującej pod innymi nazwami) Michał Lisiecki pełni od czerwca 2006 roku.

Lisiecki jest też dominującym akcjonariuszem spółki - ma 6,23 mln akcji stanowiących 60 proc. jej kapitału i dających 59,9 proc. głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy. Na koniec piątkowej sesji giełdowej za akcję firmy płacono 3,80 zł, co dawało kapitalizację wynoszącą 39,45 mln zł.

W pierwszym kwartale br. grupa kapitałowa PMPG Polskie Media zanotowała 11,89 mln zł wpływów ze sprzedaży i 1,41 mln zł zysku netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Lisiecki prezesem PMPG Polskie Media przez kolejne 5 lat

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hd
Te pięć lat to czas oszałamiających sukcesów. Należy ten trend kontynuować.
15 8
odpowiedź
User
mradar
co z Machina? gdzie te amerykańskie wydania?
10 8
odpowiedź
User
Frodo
Dlaczego tylko na 5 lat a nie na pięćdziesiąt?
13 8
odpowiedź