SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ruszyła sprzedaż cegiełek na XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy 1 grudnia br. rozpoczyna sprzedaż cegiełek uprawniających do udziału w XVII Charytatywnym Balu Dziennikarzy, który odbędzie się 23 stycznia 2016 roku w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

Article

Ceny pojedynczych cegiełek - wejściówek wynoszą:
180 zł – miejsce stojące dla dziennikarzy mających ważną legitymację prasową
180 zł - miejsce stojące dla osoby towarzyszącej dziennikarzowi z ważną legitymacją prasową
350 zł – miejsce stojące
450 zł – miejsce siedzące przy stoliku na piętrze
700 zł – miejsce siedzące przy stoliku na dole auli

Cegiełki można nabyć w siedzibie agencji Rubicon Media przy ul. Złoczowskiej 25 w Warszawie. Istnieje także możliwość nabycia cegiełek przez internet. W tym celu należy przesłać zamówienie na adres kontakt@baldziennikarzy.org, a w mailu określić rodzaj i liczbę cegiełek. Nie istnieje możliwość rezerwacji cegiełek, a ich liczba jest ograniczona.

1 grudnia 2015 roku na stronie www.charytatywni.allegro.pl rozpoczną się też aukcje przedmiotów, z których dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne Balu.

Pieniądze zebrane podczas XVII Charytatywnego Balu Dziennikarzy trafią na pomoc podopiecznym Fundacji „Dorastaj z Nami”, wspierającej edukację dzieci, których rodzice zginęli pełniąc służbę publiczną oraz Fundacji „Po Drugie”, otaczającej opieką młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym i patologią. Część dochodu przeznaczona też zostanie dla Fundacji Polsat oraz Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy poprowadzą Grażyna Torbicka, Krzysztof Ibisz i Marcin Prokop.

W tegorocznym Charytatywnym Balu Dziennikarzy, który odbył się 7 lutego br., uczestniczyło około 1000 gości. Dochód z imprezy wyniósł prawie 370 tys. zł i trafił do podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Fundacji Polsat i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Patronem medialnym XVII Charytatywnego Balu Dziennikarzy jest portal Wirtualnemedia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ruszyła sprzedaż cegiełek na XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jones
Jestem przeciwnikiem zabaw dziennikarzy z politykami
8 8
odpowiedź
User
San Martin
Zamiast na bal oddajcie te cegiełki Owsiakowi. Większy pożytek!
To nie czasy na bal!
9 8
odpowiedź