SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Revolut z 200 tys. użytkowników w Polsce, w sierpniu transakcje na 100 mln euro

Revolut, startup prowadzący aplikację finansową o tej samej nazwie osiągnął w Polsce liczbę 200 tysięcy użytkowników, którzy w sierpniu 2018 roku dokonali transakcji na kwotę 100 mln euro za pomocą tej platformy. Z okazji przekroczenia kolejnego progu popularności Revolut oferuje nowym użytkownikom darmową dostawę karty płatniczej.

Dołącz do dyskusji: Revolut z 200 tys. użytkowników w Polsce, w sierpniu transakcje na 100 mln euro

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Efekciarzy zwykle wyczuwam po nazwie lub logo.
Czyli kwestia uniknięcia 100-200 zł za przewalutowanie, przy wypłacie gotówki z polskiego banku w zagranicznym bankomacie. Zważywszy, że ze płatność bezgotówkową zwykłą kartą debetową polskiego również się nic nie płaci, to nie widzę szczególnej rewolucji i zachety by to mieć.

Przy trzymaniu się kilku prostych zasa - czyli wypłaty 2 tysięcy złotych jeszcze w Polsce - na przyjemności za które z jakichś powodów nie będzie można płacić kartą - totalnie zbędna karta.

Założenie rachunku w kilka minut, dostawa karty za darmo, a potem gdy chcesz to zlikwidować i - jak zwykle przy tego typu hiper nowoczesnych usługach - mitręga. By się dowidzieć gdzie masz wysłać wniosek o likwidacji rachunku, a co najważniejsze by uzyskać pisemne potwierdzenie, że rachunku w tym czymś od tego i tego dnia już się nie ma.

Po porzuceniu sprawy po pięciu latach kwitek od firmy windykacyjnej z groźbami za 1000-2000 zł za koszt prowadzenia.

Najwięcej uwagi twórcy tego typu uslug poświecają zwykle na nazwę lub drobiazgi w logo.

Dziękuję, nie skorzystam.
odpowiedź
User
ja
To jest tekst sponsorowany?
odpowiedź
User
czy tekst jest sponsorowany?
Cały ten tekst jest reklamą. Jak ją zwał, tak zwał - natywną nie nawtywną, ale sprowadza sie do wychwelania usługi, rzucenia po środku jakiegoś pseudofaktu typu - Polacy są oszczędni :). i pod koniec "poinformowaniu" że pod tym linkiem, można se to odpalić.

Mnie to żenuje, Może już nie powinno powinno, bo większość to robi, ale jednak nadal żenuje.
odpowiedź