SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dziennikarze narzekają, że protestujący przed Sejmem są agresywni i próbują ich legitymować

Niektórzy dziennikarze relacjonujący w czwartek wydarzenia w Sejmie poinformowali, że protestujący przed terenem parlamentu starali się ich legitymować. - Powiedziałam, że jestem z RM. Krzyk i oburzenie. Nie przepuścili mnie. A chwilę wcześniej kolegów z innej stacji już tak - napisała Zuzanna Dąbrowska z Radia Maryja. - O 11:30 przed wejściem stało 5-6 staruszek. Jak się nie wylegitymowało, to zaczynały się szarpać i krzyczeć - stwierdził Jakub Wiech z Energetyka24.com.

Dołącz do dyskusji: Dziennikarze narzekają, że protestujący przed Sejmem są agresywni i próbują ich legitymować

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xxx
To jest właśnie demokracja, jaką chcą wprowadzić kodowcy i ubywatele. O to właśnie walczą.
32 41
odpowiedź
User
Polak
Ale byłby tu kwik lewaków, jakby to dotyczyło kogoś z lewackich mediów. Ale jak z Radia Maryja, to zwolennicy demokracji i swobód obywatelskich tylko mówią: to nie dziennikarze, dobrze im tak, zapracowali sobie etc.
30 39
odpowiedź
User
szok
Schmidt wwiozła dwie osoby na teren Parlamentu? Przecież za to powinien być kryminał. To mógł być ktokolwiek. Ona nie ma ani środków ani kompetencji, by sprawdzać, kim są te osoby. A jakby to byli terroryści? Po to jest ochrona sejmu, by to sprawdzać. Na pokład samolotu do Portugalii też by kogoś wniosła w walizce?
35 34
odpowiedź
User
racz nam wrócić Panie...
Rachoń do swoich obowiązków jako funkcjonariusz polityczny Pieniędzy i Stołków wpisał codzienne kłamanie. Z takimi .... nie chce mieć nic wspólnego.
15 18
odpowiedź
User
nhi
widać tylko jedno że zamiast argumentacji logicznej jest jedynie plucie jadem .TVN JAD 24 i jemu podobne .A jak jest wszyscy widzą . wypisywanie tylko dla tego że opcja polityczna jest nie ta u koryta . jak była poprzednia to nie chodzili i protestu nie było .
20 19
odpowiedź
<