SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

350 zgłoszeń do Chamletów, tegoroczna edycja jest ostatnią

Do tegorocznego konkursu Chamlety na najgorsze polskie reklamy nadesłano prawie 250 zgłoszeń, głównie reklam drukowanych i społeczno-politycznych. Obecna edycja jest ostatnia - organizatorzy zamiast konkursu przygotują nową inicjatywę.

Article

Tak jak w poprzednich latach tegoroczna edycja Chamletów jest podzielona na pięć kategorii: reklama drukowana, telewizyjna, internetowa i społeczno-polityczna oraz program communication design. W każdej jurorzy wybiorą 10 nominacji i zwycięzcę - spośród prawie 350 zgłoszeń (wybrane z nich prezentujemy poniżej).

W jury konkursu zasiadają przedstawiciele Uniwersytetu Wrocławskiego, Łódzkiego i Jagiellońskiego: prof. Michael Fleischer, prof. Grażyna Habrajska, prof. Alosza Awdiejew, prof. Piotr Lewiński, prof. Marcin Cieński, dr Michał Grech i mgr Mariusz Wszołek, a także Dirk Henkelmann (dyrektor kreatywny agencji dundp).

Ponadto przyznane zostaną EkstraSuperChamlety - w każdej kategorii dla jednego spośród projektów nagrodzonych w tegorocznej i czterech poprzednich edycjach konkursu.

Wszystkie wyróżnienia zostaną ogłoszone podczas gali 28 listopada w sali im. Unii Europejskiej w budynku Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Zaraz po tym zaplanowano debatę na temat problemów polskiej komunikacji reklamowej.


Tegoroczna edycja Chamletów jest ostatnią. - Organizując nasz jubileusz pięciolecia festiwalu najgorszych reklam, ciesząc się z Państwa uczestnictwa w dotychczasowych edycjach oraz wspierania naszej inicjatywy, postanowiliśmy równocześnie poprzestać na owym jubileuszu, i rozpocząć edycję czegoś nowego, równie, jak mniemamy, ciekawego dla Państwa i dla nas - informuje prof. Michael Fleischer, pomysłodawca Chamletów.

Szczegółowe informacje o nowej inicjatywie mają zostać podane w najbliższym czasie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 350 zgłoszeń do Chamletów, tegoroczna edycja jest ostatnią

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl