SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Towarzystwo Dziennikarskie: w „Wiadomościach” propagandowe bezprawie, Jacek Kurski do dymisji

Według Towarzystwa Dziennikarskiego w ostatnich tygodniach w „Wiadomościach” panuje przedwyborcza propaganda na rzecz obozu rządzącego sprzeczna z przepisami prawa. Z analizy przygotowanej przez Andrzeja Krajewskiego wynika, że 70 proc. czasu wypowiedzi polityków przypada na przedstawicieli władzy. - Kampanię przed wyborami samorządowymi relacjonujemy proporcjonalnie do aktywności kandydatów - zapewnia Wirtualnemedia.pl Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Dołącz do dyskusji: Towarzystwo Dziennikarskie: w „Wiadomościach” propagandowe bezprawie, Jacek Kurski do dymisji

48 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
B. Krzyk
Olechowski biadoli nad ewentualnymi zwolnieniami pisowskich dziennikarzy. Pisowska czystka z 2016 była mu obojętna ! Skrajna obłuda.
odpowiedź
User
ewa
Jak myślicie kogo w Faktach jutro, pojutrze... będą pokazywać w złym świetle FaktyTVN. Zaskoczę was ja wiem - PIS. Jestem jasnowidzem.
odpowiedź
User
jarek k
Jak myślicie kogo w Faktach jutro, pojutrze... będą pokazywać w złym świetle FaktyTVN. Zaskoczę was ja wiem - PIS. Jestem jasnowidzem.

Jest tylko drobna różnica.

Fakty to stacja komercyjna, nikt Ciebie nie zmuszasz do oglądania czy płacenia.

TVP uprawia codziennie żenującą propagandę za pieniądze nas wszystkich.

Ale przyjdzie czas, że zato zapłacą i to słono.
odpowiedź
User
Deckard
Towarzystwo Dziennikarskie - poniżej informacje o tym, co to za towarzystwo:

Towarzystwo Dziennikarskie wybrało nowe władze stowarzyszenia w czerwcu tego roku

Prezesem organizacji został ponownie Seweryn Blumsztajn z „Gazety Wyborczej” (wybrany głosami członków jednogłośnie, sam Blumsztajn się wstrzymał).

Do zarządu stowarzyszenia weszli także: Ewa Ivanova z „Gazety Wyborczej”, Krzysztof Bobiński z „Financial Times” oraz Jan Ordyński z „Przeglądu”.

W grudniu 2010 Komisja Etyki Polskiego Radia uznała, że Ordyński złamał kartę etyki Polskiego Radia i naruszył kodeks dziennikarski, promując w dwóch audycjach publicystycznych swoje lewicowe poglądy i ograniczając udział w dyskusji osobom o innych poglądach politycznych

Krzysztof Bobiński w 2004 bez powodzenia kandydował do Parlamentu Europejskiego jako lider mazowieckiej listy Platformy Obywatelskiej[5]. Pięć lat później mandat europosła z ramienia PO uzyskała jego żona, Lena Kolarska-Bobińska.
odpowiedź
User
Gość X
Przecież zdarzają się prawdziwe historie z takich tematów jak kultura, gospodarka, sport i muzyka oraz film - tam nie ma ani grama propagandy. Jest tam dużo z PO.
odpowiedź
<