SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Białystok ogłosił przetarg na kampanię promocyjną

Władze Białegostoku rozpoczęły przetarg na przygotowanie i przeprowadzenie kampanii promującej to miasto. Akcja jest planowana na maj przyszłego roku.

Rozpoczęty przez władze Białegostoku przetarg na przygotowanie i przeprowadzenie kampanii promującej to miasto jest skierowany do firm reklamowych, które zrealizowały już co najmniej dwie akcje marketingowe o budżecie minimum 200 tys. zł. Ogłoszone właśnie zlecenie obejmuje zarówno opracowanie kreacji, strategii i planu kampanii, jak też przygotowanie wykorzystywanych w niej materiałów, zakup mediów na jej potrzeby oraz prowadzenie działań z zakresu marketingu bezpośredniego i public relations.

Akcja promująca Białystok ma podkreślać jego specyfikę i cechy unikalne, takie jak wielokulturowość, tradycje lalkarskie, silne środowisko taneczne oraz obecność miłośników sportów balonowych. Kampania w telewizji, radiu, prasie, internecie, na outdoorze i w ramach marketingu bezpośredniego jest planowana na maj przyszłego roku. Oferty w przetargu na jej realizację można składać do 7 października.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Białystok ogłosił przetarg na kampanię promocyjną

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl