SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Kogo nie słychać” - pracownicy Trójki przeciw odsunięciu Spór i Zaleśnej od serwisów informacyjnych

Dziennikarze i inni pracownicy radiowej Trójki zaczęli zamieszczać na portalach społecznościowych swoje zdjęcia z zasłoniętymi ustami i hasłem „Kogo nie słychać”. To wyraz sprzeciwu wobec odsunięcia Małgorzaty Spór i Anny Zaleśnej od prowadzenia serwisów informacyjnych w stacji.

Dołącz do dyskusji: „Kogo nie słychać” - pracownicy Trójki przeciw odsunięciu Spór i Zaleśnej od serwisów informacyjnych

64 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
deKODer
Czas na poważne zmiany w Trójce. Nie da się prowadzić firmy mając cały czas w zespole dywersantów. Niech złożą wypowiedzenia albo trzeba ich szybko zwolnić.

Popieram, popieram, i jeszcze raz popieram! :D
Powtarzam to od dawna, że w Trójce należy solidnie "przewietrzyć" :!: Wciąż jest za dużo pozostałości po tej okropnej lewackiej Trójce, która nadawała przez pół wieku. Czas najwyższy na radykalne, odważne zmiany w dobrym kierunku, czas stworzyć radio naprawdę narodowe, naprawdę misyjne, a nie utrzymywać to dziwadło, jakie jest teraz :!:
35 65
odpowiedź
User
kiks
Zatykają buźki, ale kieszenie nadal otwarte. Prawdziwi bohaterowie!
39 45
odpowiedź
User
Tola
Czy nie wystarczy już kompromitacji tej zacnej niegdyś stacji przez tych lewackich cudaków?
34 41
odpowiedź
User
byly
Panowie i panie z dawnej porzadnej "Trojki". No niestety, firmujecie ten koszmar, ktory sie w Polsce teraz dzieje. Niedzwiedzki, Baron, Orzech, Wrona itd, itp. Nie ma ze my muzyka, nas to nie dotyczy..tak nie jest. WSTYD panie i panowie, twarz ma sie jedna.
18 28
odpowiedź
User
Kryska Matysek
Pisowcy, zapamiętamy i odpłacimy. Wcześniej niż spodziewacie się !
41 24
odpowiedź
<