SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Poznań z nową strategią promocji, już nie jako „miasto know-how” (komentarze)

To odcięcie się od dotychczasowej strategii i próba zbudowania czegoś zupełnie nowego w Wielkopolsce wydaje się trochę przesadzone. Szkoda, że przez tanią politykę, dobrze wykonana praca, poszła w kąt - plany nowej strategii promocyjnej Poznania komentują dla Wirtualnemedia.pl Szymon Sikorski, Joanna Burdek i Maciej Wiśniewski.

Dołącz do dyskusji: Poznań z nową strategią promocji, już nie jako „miasto know-how” (komentarze)

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ajsch77
Być może środowisko reklamowe dobrze oceniało tę kampanię. Jednak w powszechnym odczuciu mieszkańców Poznania było to po prostu śmieszne. Poprzedni prezydent Poznania pożegnał się z urzędem pod hasłem końca miasta "hał - hał", a w całej Polsce zastanawiano się czy ta gwiazdka jest symbolem jakiegoś producenta pralek czy pogotowia ratunkowego. Poznań know-how jest jak IV RP - przeszłość, która oby nie wróciła.
12 13
odpowiedź
User
abra
Niestety tak działają w Polsce politycy. Tak bardzo chcą zostawić SWÓJ OSOBISTY ślad, że co kilka lat zmiatają z powierzchni to, co zrobili ich poprzednicy - bez względu na wartość tegoż... żaden z nich nie patrzy na swoje ojczyzny długofalowo. Każdą strategię można twórczo rozwijać, nie trzeba jej od razu wywalać. Ale też niestety owi politycy, to nasi reprezentanci - to my, z nas oni są. Więc skoro widzą, że wygraną przynosi głównie rewolucyjne posunięcia, to co kilka lat fundują nam rewolucje, które przy takiej częstotliwości dobre nie są. A co mamy teraz, w obecnej kampanii? Ludzie chcą zmiany - bez względu na to, jakiej. Ma być zmiana....
11 8
odpowiedź
User
Precz z mrożonką
Najważniejsze, że pozbędziiemy się wreszcie "mrożonki", a co się dalej wydarzy do zobaczymy i ocenimy. Hieny cmentarne odciete od koryta już teraz krytykują.
11 12
odpowiedź
User
Poznań ma swoją markę
Poznań ma swoje logo "herb" i tradycję marketingową budowaną konsekwentnie od 700 lat. A że grobelas w swoim zadufaniu przez parę lat coś namieszał to inna historia. Na szczęście okres błędów i wypaczeń już sie kończy.
12 12
odpowiedź
User
rozbawiony
Najpierw odbudujcie rynek, włączcie tam światło, zlikwidujcie burdele które reklamują się na każdym kroku, zlikwidujcie slams w którym mieszkają narkomani w centrum i trochę pomalujcie te kamieniczki a potem sie promujcie. To miasto to syf do kwadratu. byłem tam przez 10 dni i takiego obciachu nie widziałem od dawna.
Może by ktoś skoczył do Wrocławia, popatrzył a potem wydawał kase na kretynizmy.
12 11
odpowiedź
<