SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio ZET przeprasza premiera i prezydenta za nieprawdziwą informację o wizycie w Bochni. „Konsekwencje wyciągnięte”

Dyrektor informacji Eurozetu Daniel Adamski skierował do Kancelarii Prezydenta i Kancelarii Premiera pisma z przeprosinami za podanie przez Radio ZET nieprawdziwej informacji o zasypaniu wykopaliska archeologicznego w Bochni w związku z wizytą premier Beaty Szydło i prezydenta Andrzeja Dudy. - Wyciągnięto konsekwencje wobec osób odpowiedzialnych - wyjaśnia Wirtualnemedia.pl Adamski.

Dołącz do dyskusji: Radio ZET przeprasza premiera i prezydenta za nieprawdziwą informację o wizycie w Bochni. „Konsekwencje wyciągnięte”

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
conf
Dopóki nie będzie jednoznacznej odpowiedzialności za kłamstwa mediów, dopóty takie "pomyłki" będą się zdarzać, oczywiście wyłącznie na niekorzyść politycznych oponentów. Do ilu osób dotrze informacja o dementi? Zapewne do maks. 10% odbiorców nieprawdziwej informacji.


a do ilu dotarło przeprosiny na twiterze hieny roku dla kandydata na prezydenta w końcówce kampanii za kłamstwa na atenie przed wielomilionową widownią ?;) tu trzeba wprowadzić jasną odpowiedzialność za podawanie niesprawdzonych informacji zarówno dla prawej i lewej strony:) Zauważ kiedy były te kłamstwa podawane - w krytycznych momentach ,a to wybory , a to ciamajdan- to nie przypadek że zetka dopiero teraz przeprasza, bo wiedzą że mogą robić tak dalej i .... można im zrobić:)
12 10
odpowiedź
User
raf
A kiedy Pani Premier i Pan Prezydent przeproszą za wszystkie kłamstwa przedwyborcze i powyborcze?
- a konkretnie to w czym cie okłamała - jesteś taki głupi od urodzenia czy po wypadku tak ci się zrobiło
14 10
odpowiedź
User
wlad
przeprosiny poprzedzone zapewne okazaniem pisma przedprocesoweo.
12 9
odpowiedź
User
Poszoł
Musze słuchać tej sieczkarni w pracy. Żenada muzyczna, śmieszek wkręcacz udający babę i wydzwaniajacy do ludzi oraz bombardowanie konkursem, w którym można wygrać kasę. Dno i 9 metrów mułu. Gdyby ŚP Red. Woyciechowski usłyszał tę hodowlę troglodytów i cebulaków...
17 8
odpowiedź
User
!
A kiedy Pani Premier i Pan Prezydent przeproszą za wszystkie kłamstwa przedwyborcze i powyborcze?
- a konkretnie to w czym cie okłamała - jesteś taki głupi od urodzenia czy po wypadku tak ci się zrobiło

Po wypadku przejrzałem na oczy: miała być dobra zmiana jest ohydna!
8 12
odpowiedź
<