SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Letni finał Radia Zet

Finały tegorocznej edycji Klubów Aktywnego Wypoczynku

23-24 sierpnia 2003 roku w Ustce odbędą się Finały tegorocznej edycji Klubów Aktywnego Wypoczynku, imprezy wakacyjnej organizowanej przez Happy Events i Radio Zet. Akcja pierwszego w Polsce Klubu Aktywnego Wypoczynku przyciągnęła w tym roku ponad 120 tysięcy bezpośrednich uczestników obejmowała 5 stacjonarnych klubów (karaibskich wiosek) Happy Events w Świnoujściu, Niechorzu, Mielnie, Ustce i Jastarni.

Jest to rewelacyjny wynik. Do tej pory, bowiem nie było w Polsce tradycji uczestniczenia w tak rozbudowanej formie aktywności ruchowej na plaży - informuje Radio Zet.

W ramach wspólnej akcji Happy Events i Radia Zet wypoczywający nad Bałtykiem turyści mogli korzystać z różnego rodzaju form aktywnego wypoczynku, a także ze sprzętu sportowego i wodnego oferowanych Przez Kluby Aktywnego Wypoczynku.

Główne cele propagowane przez organizatorów akcji to:

 • wprowadzenie nowej jakości aktywnego wypoczynku i spędzania czasu wolnego przez całe rodziny
 • integrację wszystkich turystów spędzających letnie wakacje w Polsce,
 • promocję sportu, turystyki i ośrodków wypoczynkowych,
 • szkolenie kadry animatorów czasu wolnego; tworzenie nowego zawodu szkoleniowca-promotora

  "Aktywny wypoczynek - to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu, ale także nowy kierunek promocji Polski i nowoczesna metoda promocji wypoczynkowych gmin i regionów. Jest to ogromna szansa na wykorzystanie naturalnych atrakcji turystycznych Polski - przede wszystkim polskiego morza jako atrakcyjnego produktu dla turystów " - mówi Dariusz Maciejewski, prezes Happy Events.
 • Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

  Dołącz do dyskusji: Letni finał Radia Zet

  0 komentarze
  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl