SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Prezes Cyfrowego Polsatu: Od 15 lat mówi się, że telewizja umrze, kluczem content

- Od 15 lat mówi się, że telewizja zanika i niedługo umrze. Jestem przeciwnikiem tej teorii. Telewizję będzie się inaczej postrzegać i odbierać, natomiast dzisiaj to przygotowanie contentu - powiedział podczas konferencji wynikowej Cyfrowego Polsatu prezes Grupy, Mirosław Błaszczyk.

Dołącz do dyskusji: Prezes Cyfrowego Polsatu: Od 15 lat mówi się, że telewizja umrze, kluczem content

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
AW
I jeszcze jednym błędem jest nieotworzenie archiwów programowych dla nas wszystkich! To co TVP już zrobiła, wy jako największe prywatne przedsiębiorstwo medialne w Polsce musicie też to zrobić!!!!!
7 0
odpowiedź
User
Makka
A tym "Contentem" waść, to co jest? Reklamy przerywane filmem lub programem i klepanie powtórek aż do odruchu wymiotnego? Bo innej zawartości programowej nie dostrzegam.

P.S. Wymuszone używanie anglojęzycznym określeń nie sprawi, że pan będziesz postrzegany jako wielki znawca. Używaj języka polskiego.
5 1
odpowiedź
User
g12
Od lat 50. to "okienko z lufcikiem" z kineskopem lampowym w dodatku - to zwykłe po prostu narzędzie do demontażu myślenia, nawet wśród nie dojrzale przystosowanych mózgów. Więc, czy można liczyć na odnowę?
3 0
odpowiedź
User
Kaktus..
Mam tv Premium, Internet z plusa i telefon. Gdy obejrzę dwa filmy na hbo go to następnego dnia mam lejek na Internecie max 32kb/s mimo iż nadal mam śmieszny pakiet . Konsultant nie potrafi wyjaśnić jak działa ten śmieszny system który zakłada lejek na transfer. Od bardzo długiego czasu mam problemy z zasięgiem w telefonie. Reklamacje są ignorowane i zgłoszenia problemu mimo że w okolicy wielu sąsiadów doświadcza zerowego zasięgu lub urywania rozmów. Więc panie prezesie zamiast rozdawać pieniądze może czas zacząć inwestować w chociażby maszty telefonii komórkowej bo niedługo sięgnięcie dna we wszystkich rankingach.
3 1
odpowiedź
<