SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jarosław Pijanowski dyrektorem operacyjnym Inei, Tomasz Zmyślny na czele marketingu i sprzedaży

Jarosław Pijanowski, były członek zarządu UPC Polska, od czerwca br. obejmie stanowisko dyrektora operacyjnego sieci Inea, a marketing i sprzedaż operatora zostaną połączone w jeden pion - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Jarosław Pijanowski

Jarosław Pijanowski

Nasze doniesienia potwierdziła Kinga Podraza-Myszkowska, manager ds. public relations Grupy Inea. - Nowoutworzony departament operacyjny, którym pokieruje Jarosław Pijanowski, będzie się zajmować obsługą klienta indywidualnego, utrzymaniem abonenta, procesami lojalnościowo-utrzymaniowymi, zakupami i łańcuchem dostaw oraz IT - informuje Podraza-Myszkowska. Inea nie planuje tworzenia dodatkowych miejsc pracy. Departament operacyjny zostanie wydzielony ze struktur wewnętrznych spółki.

Kolejną zmianą będzie połączenie marketingu oraz sprzedaży dla klienta indywidualnego w jeden pion, którym pokieruje Tomasz Zmyślny, dotychczasowy dyrektor generalny Inei. Wcześniej sprzedaż i obsługa klienta były całkowicie wydzielone poza Grupą i obsługiwał je podmiot zewnętrzy - Telekomunikacja Wielkopolska. Firma ta nadal ma współpracować z Ineą w zakresie m.in. obsługi klienta biznesowego, spraw hurtowych, współpracy operatorskiej i sprzedaży do jednostek samorządu terytorialnego. Decyzje w tej sprawie zapadły w marcu, a zmiany zostaną wdrożone do końca czerwca tego roku.

Jarosław Pijanowski i Tomasz Zmyślny będą podlegać bezpośrednio prezesowi spółki Inea Januszowi Kosińskiemu.

Pijanowski w grudniu ub.r. odszedł z UPC Polska po 11 latach pracy. Ostatnio pełnił tam funkcję dyrektora sprzedaży i członka zarządu. Pijanowski w UPC był kolejno dyrektorem sprzedaży, członkiem zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing, a potem za sprzedaż i obsługę klienta. Wcześniej pracował dla platformy Wizja TV i dla koncernu Nestle. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (kierunek marketing i zarządzanie).

Tomasz Zmyślny rozpoczął pracę w Grupie Inea w 2005 roku. Wcześniej pracował m.in. w dziale marketingu firmy Decora. Ukończył politologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe Master of Business Administration.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jarosław Pijanowski dyrektorem operacyjnym Inei, Tomasz Zmyślny na czele marketingu i sprzedaży

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
UPCowiec
W UPC po odejściu Pijanowskiego tylko bu...l i nic więcej, titanik płynie tylko nie wiadomo w jakim kierunku, tylko płakać i zgrzytać zębami że pozwolono mu odejść.
11 8
odpowiedź