SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polskie Radio: dyrektorzy Trójki i IAR zrezygnowali, odwołano dyrektorów PR dla Zagranicy i Agencji Promocji

Oprócz dyrektora Jedynki Kamila Dąbrowy nowy zarząd Polskiego Radia odwołał w piątek dyrektora Polskiego Radia dla Zagranicy Juliusza Maliszewskiego i dyrektor Agencji Promocji Violettę Suchecką oraz przyjął wcześniejsze rezygnacje dyrektor Trójki Magdaleny Jethon i dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej Mariusza Borkowskiego .

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio: dyrektorzy Trójki i IAR zrezygnowali, odwołano dyrektorów PR dla Zagranicy i Agencji Promocji

37 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
WK
Zrozumcie POlewacy że to nie PiS ani Polska Razem ani Kukiz 15 zawłaszcz media to My suweren Naród
w wyborach postanowił - tępaki ........... .
odpowiedź
User
Co ja paczę
Zrozumcie POlewacy że to nie PiS ani Polska Razem ani Kukiz 15 zawłaszcz media to My suweren Naród
w wyborach postanowił - tępaki ........... .

Prawda, ale obrońcy "wolności"mediów nie zauważyli, że ciągle działa ten sam mechanizm, tylko opcje się zmieniają. Przez 6 lat spano, a teraz w Trójce budzą się z rękami w nocnikach. Zajrzyjcie na forum Ratujmy Trójkę i poczytajcie, co sądzą o obecnej sytuacji ludzie, którzy protestowali w obronie Trójki w 2010 r. i to dzięki którym, w mniejszym lub większym stopniu, odszedł Sobala i dzięki którym - pośrednio - na fotelu dyrektorskim zasiadła MJ. Trudno posądzać ich o brak obiektywizmu, choć wielu próbuje właśnie im przypiąć PISowską łatkę, wzbudzając salwy śmiechu. Weźcie jeszcze poprawkę na to, że nie o wszystkim można pisać publicznie.
odpowiedź
User
orion2
Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Co się odwlecze, to nie uciecze. Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe itd. itd. itd. Na Facebooku Trójki komentarze osieroconych słuchaczy, pełne rozpaczy, wyznań lojalności… Tych samych słuchaczy, którzy nie zauważyli odejścia Red. Miki czy Red. Kosińskiego. (...)

Twoja wypowiedź oceniam 10/10-tzw. strzał w dychę. Problem z Trójką nie pojawił się wczoraj. Praktycznie od 2000 roku, od odwołania P. Kaczkowskiego trwa nieustające pasmo- mimo wszystko- porażek, które fanów pamiętających Trójkę sprzed czerwca 2000 przyprawiają o irytację i złość. Przyznaję-za czasów K. Skowrońskiego Trójka odżyła-ale ukierunkowanie polityczne nie pozwoliło powrócić na 100% do klimatu sprzed czerwca 2000 roku-choć było co najmniej dobrze. M. Jethon dla mnie była/jest kontynuatorką tradycji W. Laskowskiego - robiła to jednak w sposób zawoalowany - tak, aby większość nie mogła się połapać, że ma do czynienia z wyrobem "Trójkopodobnym", czyli niby to samo, a jednak nie to samo. Jak pokazują wypowiedzi internetowe osób, które ktoś kiedyś określił trafnie "fajnosłuchaczami"- zachwyconych wyrobem Trójkopodobnym nie brakuje. Nie mam jednak wątpliwości, że słuchacze znający to radio sprzed reform W. Laskowskiego i M. Olszańskiego doskonale orientują się o co chodzi i znają każdy słaby punkt tego radia (playlista choć redaktor udaje przed słuchaczami wybór autorski, lans tworu zwanego muzyką alternatywną, muzyka techno, konkursiki itp.). Wielu z tych słuchaczy zaliczyło w najlepszych latach Trójki wiele godzin przed radioodbiornikiem, stąd posiada świetną orientację w tym, czym było to co kiedyś nazywano "Trójkowym standardem". Od 15 lat kolejni dyrektorzy pod ten Trójkowy standard podczepiają się, aby się na nim przejechać, łapiąc po drodze "fajnosłuchaczy".
odpowiedź