SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Group One tworzy spółkę Media Ready, na czele Paweł Kucharczyk i Rafał Górski

W ramach Group One (należą do niej m.in. Change Service Plan, Value Media) powstała nowa spółka Media Ready zajmująca się tworzeniem treści wideo. Będą nią zarządzać Paweł Kucharczyk, managing partner i Rafał Górski, creative partner.

Article

Utworzenie Media Ready, jak uzasadnia Group One, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na niedrogi, a jednocześnie atrakcyjny content wideo. Punktem wyjścia dla prac zespołu nowej spółki ma nie być brief produkcyjny, ale potrzeba klienta. Media Ready ma pełnić role zarówno zespołu kreatywnego, jak i twórców filmowych oraz producentów.

Nową spółką kierują: Paweł Kucharczyk jako partner zarządzający oraz Rafał Górski jako partner kreatywny, który będzie łączył nową funkcję z dotychczasowym stanowiskiem dyrektora kreatywnego agencji Change Serviceplan.

Zdaniem Pawła Kucharczyka decydującym elementem rozwoju nowej spółki jest efektywne podejście do budżetu. - To, że sami jesteśmy zarówno twórcami jak i producentami, sprawia, że możemy dostarczać content video, który przy kilkukrotnie niższym budżecie niż rzeczy produkowane „klasycznie”, utrzyma wysoki poziom artystyczny i realizacyjny, bo już na wstępnym etapie tworzenia pomysłu potrafimy zaproponować rozwiązania optymalne kosztowo - mówi.

Nazwa - Media Ready - nawiązuje do specyfiki działalności firmy. Kucharczyk i Górski podkreślają, że będą tworzyć content video, który maksymalnie wykorzysta potencjał medium, do którego jest przeznaczony.

- Konsumowanie treści video w mediach społecznościowych np. na urządzeniach mobilnych wymaga indywidualnego podejścia do tematu. Choćby w kwestii roli muzyki, lektora czy proporcji obrazu. My nie dostosowujemy się do tego, my od tego wychodzimy - mówi Rafał Górski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Group One tworzy spółkę Media Ready, na czele Paweł Kucharczyk i Rafał Górski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl