SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Warszawa ma nową uchwałę krajobrazową. „Rygorystyczna, nie uwzględnia nowych technologii”

W czwartek radni Warszawy jednogłośnie przegłosowali uchwałę krajobrazową regulującą ład reklamowy w stolicy. Przedstawiciele branży reklamy zewnętrznej oceniają, że jej zapisy są rygorystyczne i mogą doprowadzić do zaniku bardzo wielu form reklamy zewnętrznej. Twierdzą, że regulacjom tym brakuje szerszego otwarcia na nowe technologie, co kłóci się z wizerunkiem smart city, do którego pretenduje Warszawa.

Dołącz do dyskusji: Warszawa ma nową uchwałę krajobrazową. „Rygorystyczna, nie uwzględnia nowych technologii”

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
publicist
Autorzy pracowali 4 lata, aby stworzyć prawo jedynie dla umów miejskich - wiaty, punkty informacji płatnej, gminne Warexpo! BRAWO!
8 1
odpowiedź
User
Normalny Facet
"Nie do wyłączenia!"
Taki gargantuiczny śmieć stoi w Warszawie koło obwodnicy.
Ałtdor tak łatwo żyły złota nie odda, a miasto będzie egzekwowało ustawę krajobrazową z taką gorliwością, jak egzekwuje nielegalne parkowanie i wszystko będzie po staremu.
11 1
odpowiedź
User
sda
Szkoda że jadąc przez Polskę przy drogach widzi się tylko reklamy. Okropnie to wygląda. Popatrzcie jak to wygląda w innych krajach a jak u nas. Wstyd!
17 1
odpowiedź
User
Adrian D.
Dobry kierunek, złe wykonanie.
Bardzo złe.
69 2
odpowiedź
User
kon-sty-tu-cja
To jest wbrew konstytucji! Mam prawo na swoim budynku wieszać co chcę, mogę sobie go pomalować na czerwono i białymi literami napisać na całej szerokości kon-sty-tu-cja i nikt mi tego nie zabroni!
6 25
odpowiedź
<